Drošības segumi

Rotaļu laukuma drošībai viens no būtiskākajiem elementiem ir kritienus amortizējošs segums. Katrs klients var izvēlēties sev tīkamāko un vizuāli patīkamāko segumu rotaļu laukumam, piedāvājot gan dažādos mākslīgos pārklājumus. Mēs sadarbojamies ar vairākiem segumu ražotājiem, kuru produkcija ir kvalitatīva un droša bērniem.

Gumijas plātnes

Piedāvājam Vācijas ražotāja Kraiburg gumijas plātnes dažādās krāsās un biezumos. Izvēloties gumijas plātnes jāņem vērā rotaļu iekārtu augstums un plātņu biezumam jābūt atbilstošam. Augstākas kvalitātes plātnes Jums kalpos ilgāk, tik ātri neizbalēs un nelocīsies slodzes vietās.

Gumijas mulča

Sasmalcinātas gumijas šķiedras vizuāli līdzinās koka mizām, tās ir pieejams dažādās krāsās un ir ideāli piemērots kā drošības segums rotaļu laukumos. Gumijas mulča sniedz iespēju izveidot laukumu ar mākslīgu, viegli kopjamu, mīkstu un drošu segumu, bet vizuāli saglabāt dabīga mulčas laukuma efektu. Segums ir viehli ieklājam un ar mazām uzturēšanas izmaksām, tam nav šuves un ir iespēja laukumu padarīt interesantāku ar dažādām krāsu pārejām.

Mākslīgais zālājs

Technoah šobrīd tirgū piedāvā īpaši amortizējošu plātņu segumu, virs kura tiek uzklāts mākslīgais zālājs, tādejādi dažādojot ierasto ainavu rotaļu laukumos. Mēs šo segumu plaši pielietojam Parkour laukumos.