21.gadsimta rotaļu laukums

Modernākais aprīkojuma klāsts sniedzas no skanošiem un dziedošiem rotaļu tornīšiem līdz interaktīvām rotaļu platformām, kurās ir apvienoti datorspēļu elementi ar jautrām un fiziskām aktivitātēm brīvā dabā. Bērni savā starpā var sacensties fiziskās aktivitātēs pat atrodoties katrs savā pasaules malā. Jaunajās interaktīvajās rotaļu iekārtās ir izmantotas modernākās tehnoloģijas, laukumi ir padarīti gudrāki, tie ir savienoti ar datoru un internetu. Mērķis ir ieinteresēt jauniešus vairāk laika pavadīt svaigā gaisā un atraut tos no TV un datorspēlēm, piedāvājot mūsdienīgu rotaļu vidi.

SUTU

Sutu siena ir interaktīva spēļu laukuma sistēma, kurā izmantotas skaņas, gaismas diodes un vibrācijas fiksējoši paneļi. Sutu pamatā ir futbols (jeb visiem bērn ībā labi zināmie “mīnusi” pret sienu), kurā interaktīvie paneļi ar vibrācijas sensoriem fiksē bumbas kustības un spēles rezultātus. Spēlēs svarīgs ir laiks, precizitāte un ātrums. Sutu spēlētājam sniedz atgriezenisko saiti, izmantojot gaismas un skaņas. Var spēlēt individuāli un arī komandās. Sutu materiāli ir izturīgi pret laika apstākļiem un vandālismu. Pateicoties programmatūrai, Sutu darbību var papildināt un vadīt no attāluma. Sutu ir savienots ar 3G internetu, līdz ar to lietotāji savus rezultātus var arī reģistrēt internetā.

SUTU spēļu apskats

SONA

Sona ir interaktīva spēļu laukuma sistēma, kurā izmantota skaņa un kustība. Lielās arkas augšgalā ir kustību fiksējoša kamera, kas reģistrē katra spēlētāja kustības uz īpaši izstrādātas grīdas tās apakšā. Tiek spēlētas dažādas spēles ar pārvietošanos un dejošanu mūzikas pavadībā. Spēles centrālais elements ir mūzika un skaņas. Iekārta paredzēta izvietošanai sabiedriskās vietās un darbosies jebkuros laikapstākļos.

SONA spēļu apskats

FONO DJ

Fono ir unikāla vide jauniem cilvēkiem, kuras centrā ir inovatīvs diskžokeja galds. Fono DJ sistēmā ir iebūvēti skaļruņi, kas ļauj lietotājiem atskaņot mūziku saviem draugiem no mobiā tālruņa, radot ballītes atmosfēru.

Ierīkojot pilsētā Fono laukumu, Jūs varat pusaudžiem sniegt jaunas iespējas kā izpausties, izlādēt savu enerģiju pozitīvā gultnē. Fono ir vieta, kur kopā pavadīt laiku, būt aktīviem un radošiem, vai arī vienkārši atpūsties. Fono pārvērš parastu nostūri par stilīgu tikšanās vietu jauniešiem.

FONO apraksts

Videos

SONA
Mūzikas skaņu arka SONA dod iespēju spēlēt dažādas interaktīvas spēles ar pārvietošanos, dejošanu mūzikas pavadībā.
SUTU
Sutu siena ir interaktīva spēļu laukuma sistēma, kurā izmantotas skaņas, gaismas diodes un vibrācijas fiksējoši paneļi.
21. gs. izaicinājumi
Iemesli, kādēļ 21. gs. rotaļu laukumam jākļūst interaktīvam, lai piesaistītu vairāk bērnus.
MEMO
Memo ir interaktīva spēļu laukumu sistēma, kurā izmantotas skaņas, gaismas diodes un skārienjūtīgi paneļi.