Unikāla dizaina rotaļu risinājumi

Pakalpojums „My design” sniedz iespēju tieši Jūsu rotaļu laukumu padarīt vizuāli unikālu un neatkārtojamu. Varam pielāgot to apkārtējai videi vai arhitektūrai, mainot krāsas vai papildinot iekārtas ar specifiskiem dizaina elementiem. Gribat tematisku rotaļu laukumu? Izvēlaties savu tematiku un mēs īstenosim Jūsu fantāzijas – dzīvnieki, mežonīgie rietumi, kosmoss, lidaparāti vai automašīnas – tas viss var atspoguļoties Jūsu rotaļlaukumā.

Ierobežota platība, neregulāras formas pagalms vai arī reljefs rotaļu laukumam paredzētajā zonā – Lappset izstrādās piedāvājumu, kas būs atbilstošs Jūsu prasībām un ierobežojumiem. Vairumam standarta produktu iespējams veikt modifikācijas, samazināt tos, vai tieši otrādi – apvienot vairākus produktus vienā. Papildus slīdkalniņš, garākas kāpnītes vai rotaļu komplekss pusapļa formā – tas viss ir iespējams.

Lappset un Fixman speciālisti izplānos rotaļu laukumu atbilstoši klienta vēlmēm, budžetam un atvēlētajai teritorijai. Varam gan piemeklēt atbilstošākās iekārtas no plašā produktu klāsta, gan arī sagatavot 3D vizualizācijas un izplānot optimālu rotaļu laukuma izkārtojumu.

Videos

Zooloģiskā dārza parks
Atrakciju parks
Pils un Kuģa parks
Komsusa parks