Senioriem patīk kustēties

Senioru sporta koncepcijas iekārtas ir īpaši pielāgotas vecāka gadagājuma ļaudīm, lai tiktu uzturēta laba veselība. Lappset produkti iedvesmo cilvēkus būt dzīvespriecīgiem un uzlabot labsajūtu, kā arī palīdzēt tiem uzturēt optimālu fizisko un emocionālo kondīciju ikdienas gaitām, veicot fiziskas aktivitātes individuāli un arī kolektīvi. Tas ir īpašs āra aprīkojums, kas papildināts ar apmācību programmu un fizioterapeitu konsultācijām. Šīs vingrošanas iekārtas nodrošina saudzīgu un vienmērīgu fizioterapeitisko slodzi visam ķermenim, neradot draudus traumām.

Vingrošanas laukumi visām paaudzēm guvuši plašu atzinību daudzviet Rietumeiropā un pēdējo gadu laikā ir uzstādīti vairāki simti šādi laukumi dažādās pilsētās Spānijā, Dānijā, Somijā un citās valstīs. Mums ir liels prieks, ka Senioru sporta koncepcijas projektu skaits Latvijā un Igaunijā arvien pieaug, pierādot, ka Baltijas valstu iedzīvotāji labprāt izmanto šādus laukumus. Fixman regulāri organizē arī apmācības – treniņu sesijas, kuras apmeklē pensionāri, kas trenējas un aicina arī savus draugus pat no kaimiņu pilsētām.

Lappset misija ir panākt, lai gados veci ļaudis vairāk laika pavada ārā un piekopj kustīgu dzīvesveidu. Lai arī šie produkti tiek dēvēti par Senioru sportu, tie ir vienlīdz piemēroti arī bērniem rotaļām. Tādejādi Senioru sporta iekārtu laukumi kļūst par tikšanās vietu trīs paaudzēm – no zīdaiņiem līdz vecmāmiņām.

Lasīt vairāk par Aktīvu novecošanu un Senioru sportu

Videos

Senioru laukumi
Prezentācijas video Lappset Senioru sporta aprīkojumam
Senioru vingrinājumi
Lappset iekārtās veicamo vingrinājumu apskats
Senioru laukums Rīgā
Īss ieskats vingrošanas nodarbībās Daugavas promenādes senioru laukumā Rīgā
Interaktīvās rotaļas senioriem
Ieskats Somijā īstenotā senioriem paredzētā atpūtas zonā ar interaktīvo rotaļu elementiem
Ieguvumi no vingrošanas
Video pierādījums Lappset senioru sporta koncepcijas vingrojumu pozitīvajam efektam