Ražotāji

Lappset Logo

Lappset

Lappset ir mūsu lielākais un svarīgākais sadarbības partneris. Lappset piedāvā augstvērtīgus rotaļu laukumus, tā produktu klāstā ir gan klasiskās koka iekārtas, gan arī īpaši izturīgas metāla konstrukcijas un pat datorizēti elektroniskie spēļu laukumi. Lappset izceļas ar savu materiālu kvalitāti, produktu ilgmūžību un inovatīviem risinājumiem gan dizainā, gan funkcionalitātē.

Uzņēmums „Lappset group” dibināts 1970. gadā Somijā kā viena cilvēka individuālais uzņēmums, un šobrīd tas jau ir kļuvis par vienu no vadošajiem rotaļu laukumu ražotājiem Eiropā. Uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz vairāk kā 40 pasaules valstīm un tas ir starptautiski atzīts augstākās kvalitātes segmenta zīmols.

Visi Lappset ražotie rotaļu laukumi atbilst Eiropas drošības standartam EN 1176 un produkti ir TUV sertificēti.Apmeklēt lapu

CreateScape Logo

CreateScape

CreateScape ir Lielbritānijas uzņēmums, kas ražo gumijas segumus no otreizēji pārstrādātiem izejmateriāliem, zināmākais ražotāja zīmols ir SoftBond ieklājamā gumijas mulča. Sasmalcinātas gumijas šķiedras vizuāli līdzinās koka mizām, tas ir pieejams dažādās krāsās un ir ideāli piemērots kā drošības segums rotaļu laukumos. Šo materiālu izmanto gan parkos, gan bērnu rotaļlaukumos, gan citās atpūtas zonās un pat kā dekoratīvu teksturētu segumu taciņām. Segums ir sertificēts atbilstoši EN1177 drošības standartam un ir pieejams dažādos biezumos.

Apmeklēt lapu

Kraiburg Relastec Logo

Kraiburg Relastec

Kraiburg ir Vācijas gumijas izstrādājumu ražotājs, kas piedāvā augstākās kvalitātes gumijas segumu bērnu rotaļu laukumiem un sporta laukumiem. Kraiburg populārākais produkts ir gumijas plātnes dažādās krāsās un izmēros, kas kalpo kā atbilstošs drošības segums. Kraiburg ir viens no lielākajiem un Eiropā atpazīstamākajiem gumijas drošības segumu un dažādu gumijas rotaļu papildelementu ražotājiem. 


Apmeklēt lapu

Yalp Logo

Yalp

Yalp ir salīdzinoši neliels Nīderlandes uzņēmums, kas specializējas inovatīvu un modernu rotaļu laukumu elementu ražošanā. Yalp mērķis ir izstrādāt iekārtas, kuras piedāvā ikvienam vēlmi sevi izaicināt un aktīvi nodarboties ar sportu brīvā dabā. Yalp ir pieredzējis uzņēmums, taču pats savu produktu ražošanu tas uzsāka tikai 2006.gadā, ar mērķi radīt pilnīgi jauna tipa interaktīvas iekārtas, kas patiktu mūsdienu bērniem. Pašlaik tiek piedāvāti interaktīvi rotaļu laukumi, kuros ir apvienoti datorspēles elementi ar jautrām un fiziskām aktivitātēm brīvā dabā.

Apmeklēt lapu

GSWeb Logo

GSWeb

GSWeb ir Korejas uzņēmums, kas izgatavo izturīgas tīklu konstrukcijas, tīklu rāpšanās iekārtas un piramīdas. GSWeb ir plašs savu produktu klāsts, uzņēmums arī darbojas kā piegādātājs vairākiem labi zināmiem Eiropas ražotājiem. Visas konstrukcijas un virves ir bērniem drošas, tās ir pārklātas ar neilona (poliamīda) pārklājumu un pieejamas dažādās krāsās, virvēs ir iestrādātas metāla stieples drošībai un izturībai. Ar savām ģeometriskajām konstrukcijām un materiālu elastību, GSWeb produkti piesaista daudzus bērnus un dažādo ikvienu rotaļu zonu.
Apmeklēt lapu

Percussion Play Logo

Percussion Play

Percussion Play ir neliels ģimenes uzņēmums no Anglijas. Šobrīd Percussion Play ir pilnībā pievērsušies āra mūzikas instrumentu izgatavošanai, kuri ļauj gan iesācējiem, gan mūziķiem izjust mūziku pavisam jaunā veidā un neierastā vidē. Percussion Play āra mūzikas instrumenti tiek izplatīti jau 30 pasaules valstīs.Apmeklēt lapu

Vudis Logo

Vudis

Vudis ir neliels un jauns Latvijas uzņēmums, kas ražo kompaktas koka karkasa moduļu mājas. Šis ir ideāli piemērots brīvdienu mājas risinājums, bet mājiņas var tikt izmantotas arī kā nelielas studijas, darba telpas, kioski vai kafejnīcas. Vudis mērķis ir tirgū piedāvāt augstas kvalitātes produktus, ar mūsdienīgiem arhitektūriskiem un interjera risinājumiem.

Apmeklēt lapu

Eurotramp Trampoline Logo

Eurotramp Trampoline

Eurotramp Trampoline ir mūsu sadarbības partneris, kurš piedāvā dažādas formas un izmēra batutus, kuri ir piemēroti lietošanai ārtelpā, izceļas ar augstu kvalitāti un ir pielāgojami dažādiem dizaina risinājumiem un rotaļu laukumos izmantotajiem drošības segumiem.

Uzņēmums Eurotramp Trampoline ir viens no pasaulē vadošajiem batutu ražotājiem, kuri piedāvā batutus izmantot gan profesionālām darbībām (ekstrēmo sportu trenniņiem, parkour trenniņiem u.c.), gan rotaļu laukumiem, dažādojot iespējas rotaļāties un sportot vienlaicīgi.

Visi Eurotramp Trampoline ražotie batuti atbilst Eiropas drošības standartam EN 1176 un produkti ir TUV sertificēti.

 

 Apmeklēt lapu

DecoMark Logo

DecoMarkApmeklēt lapu