Projektēšana

Mūsu talantīgā un radošā komanda specializējas rotaļu un atpūtas laukumu projektēšanā, radot neaizmirstamus un unikālus risinājumus atbilstoši katras vietas specifikai. Mēs smagi strādājam, lai katram klientam piedāvātau unikālus risinājumus. Pakalpojumu klāsts ietever gan jaunu produktu izstrādi, rotaļu laukuma dizaina priekšlikumus ,kā arī teritorijas un budžeta plānošanu, lai atrastu piemērotākos produktus klienta lokācijai un iespējām.

Montāža

Mūsu enerģiskā un profesionālā montāžas komanda nodrošinās laukumu izbūves darbus. Ar vairāk kā 10 gadu darba pieredzi šajā nozarē esam vieni no pieredzes bagātākajiem un kompetentākajiem, visus darbus veicam saskaņā ar spēkā esošajiem drošības standartiem, lai iekārtas būtu uzstādītas saskaņā ar ražotāja instrukcijām un atbilstu EN1176 standartam. Mūsu komandas veic arī rotaļu laukumu segumu izbūves darbus.

Uzticieties mums un mēs jūs nepievilsim, mēs esam vienmēr gatavi uzbūvēt kādu jaunu laukumiņu!

Uzturēšana, apsekošana un serviss

Fixman piedāvā rotalu laukumu ikdienas uzturēšanu, kas ir ļoti nozīmīga komponente, lai laukumu uzturētu drošu, izskatīgu un paildzinātu tā mūžu. Rotaļu laukumi ir ik dienas jāuztur darba kārtībā, bojājumi un vandālisms jānovērš maksimāli īsā laika posmā. Servisa pakalpojumu paketē ietilpst –

Rotaļu laukumu parbaudes, seguma pārbaudes, laukuma atbilstības novērtējums drošības standartiem EN1176 un EN1177. Bojājumu apjoma, remontdarbu plāna un tāmes sagatavošana.

Ikdienas apsekošanas un uzturēšanas darbi, veicot ikmēneša apsekošanu visiem klienta laukumiem, kā arī uzturot visu pārbaužu un remontdarbu uzskaites žurnālu.

Remontdarbi, atjaunošanas darbi un dažādu bojājumu novēršana.