Kvalitatīvi, gaumīgi un ilgmūžīgi rotaļu laukumi, sporta un vingrošanas iekārtas bērniem ir SIA Fixman darbības pamatā, pārstāvot Latvijā vienu no vadošajiem rotaļu laukumu ražotājiem Eiropā – Somijas uzņēmumu Lappset.

SIA Fixman bērnu rotaļu laukumi kopš savas dibināšanas 2007. gadā ir īstenojis daudzus desmitus dažādu projektu, no kuriem īpaši atzīmējama ir Mežaparka aktīvās atpūtas pilsētiņa, kas ir viens no lielākajiem un apmeklētākajiem šāda tipa objektiem Baltijā.
Rotaļlaukums ir kas vairāk kā slīdkalniņš, šūpoles un smilšu kaste, tā ir pilnvērtīga un daudzveidīga atpūtas vieta visai ģimenei. Mūsu spēļu laukumi tiek veidoti tā, lai bērns tajos pavadītu pēc iespējas vairāk laika vienlaicīgi rotaļājoties, aktīvi kustoties, kā arī pilnveidojot kaut vienu četriem būtiskākajiem attīstības faktoriem – spēku, telpas izjūtu, līdzsvaru vai ritma izjūtu. Pilnvērtīgā un interesantā rotaļu zonā būs atrodami daudzfunkcionāli rotaļu kompleksi, tīklu piramīdas un kāpelēšanas iekārtas, tematiskas rotaļas, karuseļi, kā arī klasiskās rotaļas – slīdkalniņš, atsperes zirdziņi, šūpoles un smilšu kastes, kas kopā rada atbilstošu vidi radošai atpūtai. Svarīgi, lai visas iekārtas ir drošas, izturīgas, kā arī daudzveidīgas.

SIA Fixman piedāvā dažāda stila un funkciju bērnu spēļu aprīkojumu:

  • Finno rotaļu laukumi – tā ir klasiska vērtība, izgatavota no ziemeļu priedes. Raksturīgs silts koka materiāls, elegants dizains un gaumīga krāsu buķete. Finno ir plašākā un senākā Lappset produktu grupa.
  • CLOXX rotaļu laukumi – metāla sērija Lappset produktu ģimenē ar pusaudžiem atraktīvu dizainu. Iekārtas izstrādātas, lai būtu īpaši izturīgas pret vandālismu, piemērotas izvietošanai arī nelabvēlīgos rajonos. Jauna pieeja rotaļāšanās un kāpelēšanas iespējām ikvienā pagalmā.
  • ABC rotaļu laukumi – rotaļu produktu sērija izstrādāta īpaši mazākajiem no 1-4 gadu vecumam. Sērija izteikti piemērota pirmsskolas izglītības iestādēm, kā arī parkiem un atpūtas vietām, kur uzturas ģimenes ar maziem bērniem. Visas šīs iekārtas ir zemākas, veidotas, lai vecāki var viegli kontrolēt bērnu rotaļas uz tām, kā arī funkcionāli stilistiski piemērotas mazuļiem, kas tikko sākuši staigāt.
  • Tīklu piramīdas, tīklu rotaļas – vienkāršs tīkls sniedz bērnam neiedomājami plašas rotaļu un spēļu iespējas. Kāpelēšana pa tīkliem ir gan fiziski aktīva nodarbe, gan arī paver brīvu lidojumu bērna fantāzijas pasaulei. Turklāt tīklu priekšrocība ir lielais bērnu skaits, kas to var izmantot vienlaikus, kā arī atvērtais, vieglais un vienkāršais dizains, kas nenomāc apkārtējo vidi.
  • Interaktīvie un digitālie spēļu laukumi – Lappset jaunākais izaicinājums – elektroniskas vadības rotaļu laukums, kurā apvienotas aktīvas rotaļas iespējas gan brīvā dabā, gan iekštelpās ar datorspēļu sniegtajām iespējām.

Senioru vingrošana ir Lappset izstrādāta poduktu grupa, kas paredzēta, lai uzlabota gados vecu cilvēku garīgo un fizisko veselību. Vingrošanas kompleksi pensionāriem tiek piedāvāti kopā ar īpaši izstrādātām nodarbību instrukcijām un fizioterapeitu konsultācijām. Senioru produkti ir pieejami visu paudžu lietotājiem un tos lieliski izmantos arī mazi bērni.

Lappset Parkour ir jaunākais piedāvājums jauniešiem. Parkour izcelsme meklējama Francijā astoņdesmitajos gados kā kustību disciplīna, kuras mērķis ir pāriet no punkta A uz punktu B ātri, slīdoši un tik efektīvi, cik vien iespējams, par savu spēļu laukumu izmantojot pilsētvidi. Lai nodarbotos ar Parkour, nav nepieciešams nekāds inventārs vai ekipējums, to var darīt treniņtērpā, kedās un T-kreklā. Tas ir stilīgs sporta veids, kas izaicina arī mazkustīgos un slinkos izmēģināt savus spēkus kāda trika veikšanā.

Tiek piedāvāti arī atraktīvi bērnu laukumi, kas tiek veidoti pēc īpašām klienta vēlmēm. Klientam pielāgots dizains ir Lappset pakalpojums, kas sniedz iespēju tieši Jūsu rotaļlaukumu padarīt vizuāli unikālu un neatkārtojamu. Varam pielāgot to apkārtējai videi vai arhitektūrai, mainot krāsas, iekārtu formu un reljefu, vai papildinot tās ar specifiskiem dizaina elementiem. Tematiski spēļu kompleksiņi – pilis, lidmašīnas, kosmosa kuģi vai mežonīgie rietumu – mēs spējam īstenot ikvienu jūsu fantāziju.

Labā pilsētvidē ir jādomā arī par pieaugušo ērtībām, tāpēc Lappset ir izstrādājis īpašu sēriju – parka un dārza aprīkojums , kurā ietilpst plašs piedāvājuma klāsts: soliņi, velosipēdu novietnes, atkritumu urnas , lapenes, puķu kastes, dārza galdi, teritorijas norobežojumi un sētiņas, koku aizsargbalsti un cits aprīkojums.

Lai rotaļu vide būtu pilnīgi droša, tai nepieciešama arī atbilstoša pamatne – smilšu vai gumijas segums . Noderīgu padomu sadaļā varat uzzināt vairāk par prasībām pamatnes ierīkošanai, risinājumiem un priekšrocībām.

SIA Fixman kopā ar sadarbības partneriem klientiem piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu no rotaļu laukuma dizaina izstrādes, teritorijas plānošanas līdz iekārtu izgatavošanai, uzstādīšanai, seguma sagatavošanai un teritorijas labiekārtošanai.

„Mēs nepārstājam rotaļāties, jo kļūstam veci.
Mēs kļūstam veci, jo pārstājam rotaļāties.”
/Dž.B. Šovs/

Ražotāji

Lappset ir mūsu lielākais un svarīgākais sadarbības partneris. Lappset piedāvā augstvērtīgus rotaļu laukumus, tā produktu klāstā ir gan klasiskās koka iekārtas, gan arī īpaši izturīgas metāla konstrukcijas un pat datorizēti elektroniskie spēļu laukumi. Lappset izceļas ar savu materiālu kvalitāti, produktu ilgmūžību un inovatīviem risinājumiem gan dizainā, gan funkcionalitātē.

Uzņēmums „Lappset group” dibināts 1970. gadā Somijā kā viena cilvēka individuālais uzņēmums, un šobrīd tas jau ir kļuvis par vienu no vadošajiem rotaļu laukumu ražotājiem Eiropā. Uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz vairāk kā 40 pasaules valstīm un tas ir starptautiski atzīts augstākās kvalitātes segmenta zīmols.

Visi Lappset ražotie rotaļu laukumi atbilst Eiropas drošības standartam EN 1176 un produkti ir TUV sertificēti.

Apmeklēt lapu

CreateScape ir Lielbritānijas uzņēmums, kas ražo gumijas segumus no otreizēji pārstrādātiem izejmateriāliem, zināmākais ražotāja zīmols ir SoftBond ieklājamā gumijas mulča. Sasmalcinātas gumijas šķiedras vizuāli līdzinās koka mizām, tas ir pieejams dažādās krāsās un ir ideāli piemērots kā drošības segums rotaļu laukumos. Šo materiālu izmanto gan parkos, gan bērnu rotaļlaukumos, gan citās atpūtas zonās un pat kā dekoratīvu teksturētu segumu taciņām. Segums ir sertificēts atbilstoši EN1177 drošības standartam un ir pieejams dažādos biezumos.

Apmeklēt lapu

Kraiburg ir Vācijas gumijas izstrādājumu ražotājs, kas piedāvā augstākās kvalitātes gumijas segumu bērnu rotaļu laukumiem un sporta laukumiem. Kraiburg populārākais produkts ir gumijas plātnes dažādās krāsās un izmēros, kas kalpo kā atbilstošs drošības segums. Kraiburg ir viens no lielākajiem un Eiropā atpazīstamākajiem gumijas drošības segumu un dažādu gumijas rotaļu papildelementu ražotājiem.

Apmeklēt lapu

Yalp ir salīdzinoši neliels Nīderlandes uzņēmums, kas specializējas inovatīvu un modernu rotaļu laukumu elementu ražošanā. Yalp mērķis ir izstrādāt iekārtas, kuras piedāvā ikvienam vēlmi sevi izaicināt un aktīvi nodarboties ar sportu brīvā dabā. Yalp ir pieredzējis uzņēmums, taču pats savu produktu ražošanu tas uzsāka tikai 2006.gadā, ar mērķi radīt pilnīgi jauna tipa interaktīvas iekārtas, kas patiktu mūsdienu bērniem. Pašlaik tiek piedāvāti interaktīvi rotaļu laukumi, kuros ir apvienoti datorspēles elementi ar jautrām un fiziskām aktivitātēm brīvā dabā.

Apmeklēt lapu

GSWeb ir Korejas uzņēmums, kas izgatavo izturīgas tīklu konstrukcijas, tīklu rāpšanās iekārtas un piramīdas. GSWeb ir plašs savu produktu klāsts, uzņēmums arī darbojas kā piegādātājs vairākiem labi zināmiem Eiropas ražotājiem. Visas konstrukcijas un virves ir bērniem drošas, tās ir pārklātas ar neilona (poliamīda) pārklājumu un pieejamas dažādās krāsās, virvēs ir iestrādātas metāla stieples drošībai un izturībai. Ar savām ģeometriskajām konstrukcijām un materiālu elastību, GSWeb produkti piesaista daudzus bērnus un dažādo ikvienu rotaļu zonu.

Apmeklēt lapu

Percussion Play ir neliels ģimenes uzņēmums no Anglijas. Šobrīd Percussion Play ir pilnībā pievērsušies āra mūzikas instrumentu izgatavošanai, kuri ļauj gan iesācējiem, gan mūziķiem izjust mūziku pavisam jaunā veidā un neierastā vidē. Percussion Play āra mūzikas instrumenti tiek izplatīti jau 30 pasaules valstīs.

Apmeklēt lapu

Vudis ir neliels un jauns Latvijas uzņēmums, kas ražo kompaktas koka karkasa moduļu mājas. Šis ir ideāli piemērots brīvdienu mājas risinājums, bet mājiņas var tikt izmantotas arī kā nelielas studijas, darba telpas, kioski vai kafejnīcas. Vudis mērķis ir tirgū piedāvāt augstas kvalitātes produktus, ar mūsdienīgiem arhitektūriskiem un interjera risinājumiem.

Apmeklēt lapu

Eurotramp Trampoline ir mūsu sadarbības partneris, kurš piedāvā dažādas formas un izmēra batutus, kuri ir piemēroti lietošanai ārtelpā, izceļas ar augstu kvalitāti un ir pielāgojami dažādiem dizaina risinājumiem un rotaļu laukumos izmantotajiem drošības segumiem.

Uzņēmums Eurotramp Trampoline ir viens no pasaulē vadošajiem batutu ražotājiem, kuri piedāvā batutus izmantot gan profesionālām darbībām (ekstrēmo sportu trenniņiem, parkour trenniņiem u.c.), gan rotaļu laukumiem, dažādojot iespējas rotaļāties un sportot vienlaicīgi.

Visi Eurotramp Trampoline ražotie batuti atbilst Eiropas drošības standartam EN 1176 un produkti ir TUV sertificēti.

Apmeklēt lapu